Deníky, psaní a pečetění

Deníky, psaní a pečetění

Grimoár neboli Kniha stínů je magická kniha, která obsahuje popisy astrologických vlivů, seznamy andělů a démonů, postupy rituálů, složení čarodějných směsí a lektvarů a návody na tvorbu talismanů. Je to vlastně taková "kuchařka" každé čarodějky, kde si zaznamenává jednotlivé návody a postupy k rituálům. Oproti tomu Magický deník je kniha, kam si čarodějka zaznamenává denní záznamy o snech, znameních, výsledky a hodnocení rituálů, věštby, pocity atd. 

Magické inkousty a brky slouží jak k zapisování do Knihy stínů nebo Magického deníku, tak k psaní svých přání a proseb při rituálech, protože inkousty obsahují různé výtažky z bylin a posilují nemalou měrou záměr čarodějky. 

Pečetní vosk a pečetidla slouží jednak k dekoračním účelům, ale stejně tak, podle zvolené barvy pečetního vosku a symbolu pečetidla, k posílení záměru při rituálu. 

 


Řadit podle: Doporučené | Názvu A-Z | Názvu Z-A | Nejlevnější | Nejdražší

Kniha stínů - Zodiak

Kniha stínů - Zodiak

Krásný notes, který může sloužit jako kniha stínů nebo magický deník. Jeho přední strana je vyrobena z tvrzené pryskyřice s motivem zodiaku. Na motivu je krásně znázorněno, jaké živly vládnou jednotlivým znamením. Zadní strana notesu je koženková, uvnitř je klasický linkovaný papír velikosti A5 se svazkem náhradních papírů na doplnění. Notes je v kroužkové vazbě, která umožňuje doplňování papírů. Díky přední straně z pryskyřice má notes vyšší váhu. 

640 Kč skladem DETAILY


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.