Knihy stínů, magické deníky a pergameny

Knihy stínů, magické deníky a pergameny

Grimoár neboli Kniha stínů je magická kniha, která obsahuje popisy astrologických vlivů, seznamy andělů a démonů, postupy rituálů, složení čarodějných směsí a lektvarů a návody na tvorbu talismanů. Je to vlastně taková "kuchařka" každé čarodějky, kde si zaznamenává jednotlivé návody a postupy k rituálům. Oproti tomu Magický deník je kniha, kam si čarodějka zaznamenává denní záznamy o snech, znameních, výsledky a hodnocení rituálů, věštby, pocity atd. Většina duchovních tradic považuje vedení magického deníku za velmi prospěšné, může Vám pomoci se zorientovat v sobě samém a zpětně si povšimnout detailů, které jste v reálném čase nemuseli vůbec zaznamenat. 

Pergamen je vysušená a vyhlazená zvířecí kůže, která je určena k psaní. Používal se převážně ve středověku, než byl ve 14. století postupně nahrazen papírem. V dnešní době a v magii nazýváme pergamenem hezký, ozdobný papír, na který píšeme svá přání a záměry při rituálech. 

 

 


Řadit podle: Doporučené | Názvu A-Z | Názvu Z-A | Nejlevnější | Nejdražší

Zápisník v kožené vazbě malý - lapač snů

Zápisník v kožené vazbě malý - lapač snů

Krásný, ručně vyráběný notes v ozdobné kožené vazbě s přírodním rýžovým papírem připravovaným dle starých nepálských tradic. Na výrobu papíru se používá kůra dřevin, které rostou na Himalájských svazích ve výšce 2500 m (Daphne Cannabina a Daphne Papyracea). Papír je velmi pevný a odolný. V kožené vazbě je šnůrka k zavázání notesu. Ideální na knihu stínů. Na notesu je motiv lapače snů. Lapač snů podle legendy severoamerických indiánů zachycuje špatné sny do své sítě a ráno je denní světlo zničí. Dobré sny sklouznou po peříčku zpět k duši spícího. 

480 Kč skladem DETAILY


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.