Knihy stínů, magické deníky a pergameny

Knihy stínů, magické deníky a pergameny

Grimoár neboli Kniha stínů je magická kniha, která obsahuje popisy astrologických vlivů, seznamy andělů a démonů, postupy rituálů, složení čarodějných směsí a lektvarů a návody na tvorbu talismanů. Je to vlastně taková "kuchařka" každé čarodějky, kde si zaznamenává jednotlivé návody a postupy k rituálům. Oproti tomu Magický deník je kniha, kam si čarodějka zaznamenává denní záznamy o snech, znameních, výsledky a hodnocení rituálů, věštby, pocity atd. Většina duchovních tradic považuje vedení magického deníku za velmi prospěšné, může Vám pomoci se zorientovat v sobě samém a zpětně si povšimnout detailů, které jste v reálném čase nemuseli vůbec zaznamenat. 

Pergamen je vysušená a vyhlazená zvířecí kůže, která je určena k psaní. Používal se převážně ve středověku, než byl ve 14. století postupně nahrazen papírem. V dnešní době a v magii nazýváme pergamenem hezký, ozdobný papír, na který píšeme svá přání a záměry při rituálech. 

 

 


Kniha stínů - Zodiak

Kniha stínů - Zodiak

Krásný notes, který může sloužit jako kniha stínů nebo magický deník. Jeho přední strana je vyrobena z tvrzené pryskyřice s motivem zodiaku. Na motivu je krásně znázorněno, jaké živly vládnou jednotlivým znamením. Zadní strana notesu je koženková, uvnitř je klasický linkovaný papír velikosti A5 se svazkem náhradních papírů na doplnění. Notes je v kroužkové vazbě, která umožňuje doplňování papírů. Díky přední straně z pryskyřice má notes vyšší váhu. 

640 Kč skladem DETAILY


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.