Zápisník v kožené vazbě malý - keltský uzel

Krásný, ručně vyráběný notes v ozdobné kožené vazbě s přírodním rýžovým papírem připravovaným dle starých nepálských tradic. Na výrobu papíru se používá kůra dřevin, které rostou na Himalájských svazích ve výšce 2500 m (Daphne Cannabina a Daphne Papyracea). Papír je velmi pevný a odolný. V kožené vazbě je šnůrka k zavázání notesu. Ideální na knihu stínů. Na notesu je motiv keltského uzlu.

Keltský uzel čtyř živlů symbolizuje 4 živly. Je to ochranný symbol, představuje spojitost mezi vším a provázanost s přírodou. Mágové vážou uzly jako znamení své moci a pro zvýšení účinku svých kouzel. 

Aktuálně dostupné: skladem (1 ks)       Chci pohlídat tento produkt

Komplet obsahuje:

Cena: 480 Kč ks

 

Podrobnosti

Ruční výrobek, kožená vazba (kravská kůže), přírodní rýžový papír. Jedná se o přírodní kůži, zabarvení jednotlivých kusů se může lehce lišit. 

Země původu: Indie.

Rozměry: cca 7,5 x 10 x 3 cm

Váha: cca 110 g

Zápisník v kožené vazbě malý - keltský uzel
Zápisník v kožené vazbě malý - keltský uzel Zápisník v kožené vazbě malý - keltský uzel Zápisník v kožené vazbě malý - keltský uzel Zápisník v kožené vazbě malý - keltský uzel


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.