Zápisník v kožené vazbě malý - lotosový květ

Krásný, ručně vyráběný notes v ozdobné kožené vazbě s přírodním rýžovým papírem připravovaným dle starých nepálských tradic. Na výrobu papíru se používá kůra dřevin, které rostou na Himalájských svazích ve výšce 2500 m (Daphne Cannabina a Daphne Papyracea). Papír je velmi pevný a odolný. V kožené vazbě je šnůrka k zavázání notesu. Ideální na knihu stínů. Na notesu je motiv lotosového květu. 

Lotosový květ je symbolem 7. čakry, která se také nazývá lotos s tisíci okvětními plátky. Její funkcí je příjem energie z kosmu, je sídlem božské dokonalosti. Aby byla v harmonii, musí být harmonizované všechny ostatní čakry. Je také sídlem bohy Šivy, tedy nejvyššího Já a mantoru je Óm. Lotos roste v jezerech, někdy i ve znečištěných oblastech a ze dna jezera si razí cestu nahoru. Jeho cesta není jednoduchá, ale lotosový květ ji zvládne a my můžeme obdivovat jeho krásu. 

Aktuálně dostupné: skladem (2 ks)       Chci pohlídat tento produkt

Komplet obsahuje:

Cena: 480 Kč ks

 

Podrobnosti

Ruční výrobek, kožená vazba (kravská kůže), přírodní rýžový papír. Jedná se o přírodní kůži, zabarvení jednotlivých kusů se může lehce lišit. 

Země původu: Indie.

Rozměry: cca 7,5 x 10 x 3 cm

Váha: cca 110 g

Zápisník v kožené vazbě malý - lotosový květ
Zápisník v kožené vazbě malý - lotosový květ Zápisník v kožené vazbě malý - lotosový květ Zápisník v kožené vazbě malý - lotosový květ Zápisník v kožené vazbě malý - lotosový květ

Související produktyPodle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.