Pera, brky, inkousty a pečetidla

Pera, brky, inkousty a pečetidla

Magické inkousty a brky slouží jak k zapisování do Knihy stínů nebo Magického deníku, tak k psaní svých přání a proseb při rituálech, protože inkousty obsahují různé výtažky z bylin a posilují nemalou měrou záměr čarodějky. Přírodní brky lze použít i na rozfoukávání vonného dýmu nebo jako reprezentaci živlu vzduchu na oltáři. 

 


Řadit podle: Doporučené | Názvu A-Z | Názvu Z-A | Nejlevnější | Nejdražší

Pečetní sada - Horovo oko

Pečetní sada - Horovo oko

Pečetní sada obsahuje mosazné pečetidlo s dřevěnou rukojetí, motiv Horova oka a tyčinku červeného pečetního vosku. Velikost vytvořené pečeti cca 2 cm. Horovo oko známé také jako Vedžat nebo Udjat je jedním z nejznámějších symbolů Starého Egypta. Je symbolem síly a zdraví, ale také moudrosti a intuice, dodává sílu, zdraví a ochranu před nepřízní lidí. Samotné oko je univerzálním symbolem pro získání vyššího vědění a spirituálního vhledu. Podle pověsti ztratil Horus oko v boji se Sutehem, ale protože byl zrak Hora později uzdraven, stalo se Horovo oko symbolem léčení. 

600 Kč skladem DETAILY


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.