Obsidián

Obsidián

Obsidián se může vyskytovat v několika podobách: vločkový, černý, duhový, stříbřitý nebo zlatavý. Všechny obsidiány mají společné vlastnosti a každá barva pak dodává něco navíc. 

Obsidián vznikl z roztavené lávy, která ztuhla tak rychle, že neměla čas zkrystalizovat. Může mít černou, hnědou, zlatavou, stříbřitou, duhovou, ale i modrou barvu. Nachází se hlavně v Mexiku. Je to kámen, který účinkuje hodně rychle a silně, nemá omezení ani hranice. Podněcuje nás k dalšímu růstu a dokáže vytahovat na povrch negativní emoce a nepříjemné pravdy. Jeho katarzní vlastnosti umožňují hluboké léčení duše a právě proto není vhodný pro každého. Je potřeba s ním zacházet velmi opatrně. Je silně ochranným kamenem, který kolem vás dokáže vytvořit štít proti všemu negativnímu. Pomáhá odstraňovat stres a napětí a odhaluje problémy a jejich příčiny. Dodává duši novou životní sílu a otevírá nové obzory. Pomáhá nám přijít na to, kým doopravdy jsme a vidět i naše temné stránky a přijmout je. Tím, že umí odsávat negativní energie, je potřeba jej často čistit, nejlépe pod tekoucí vodou a nabíjet při jakémkoli světle. 

Černý obsidián je silným ochranným kamenem. Hodí se především pro dobrosrdečné a naivní lidi a také pro ty, kdo hodně cestují. Je vhodný k věštění a zvyšuje magické schopnosti.  Tlumí vnitřní vztek a frustraci a dává podnět ke změně. Umístěn doma nebo v práci pohlcuje stres. Čistíme jej vodou a dobíjíme světlem. 


Řadit podle: Doporučené | Názvu A-Z | Názvu Z-A | Nejlevnější | Nejdražší

Obsidián černý - Anděl (5,1 cm)

Obsidián černý - Anděl (5,1 cm)

Andělíček z černého obsidiánu.  Černý obsidián je silným ochranným kamenem. Hodí se především pro dobrosrdečné a naivní lidi a také pro ty, kdo hodně cestují. Je vhodný k věštění a zvyšuje magické schopnosti. Tlumí vnitřní vztek a frustraci a dává podnět ke změně. Umístěn doma nebo v práci pohlcuje stres. Čistíme jej vodou a dobíjíme světlem. 

400 Kč skladem DETAILY


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.