Záhněda

Záhněda

Záhněda je ochránce před všemi formami smůly. Tradičně se vkládala do křížů a do stěn ložnic, aby se zlo nemohlo přiblížit. Nenásilně obnovuje energii a optimismus, a proto skvěle pomáhá v období po nemoci nebo když trpíme různými splíny. Pomáhá také při nespavosti a přivolává mírumilovné sny, také při meditaci a obtížném soustředění. Záhněda ochraňuje domov i pracoviště, vozidla před zloději a poruchami a řidiče před nehodami. 


Anděl - Záhněda (4,9 cm)

Anděl - Záhněda (4,9 cm)

Andělíček ze záhnědy je ochráncem před vším zlým. Záhněda je kámen, který obnovuje energii, zahání nespavost a přináší mírumilovné sny. Zároveň to je kámen, který uzemňuje a pomáhá zůstat v realitě a nebudovat si vzdušné zámky. Naopak nás vede za našimi sny, ale splnitelnými. Noste svého andělíčka ze záhnědy stále při sobě, aby vás chránil před smůlou a pomohl vám splnit si dosažitelný sen. 

380 Kč skladem DETAILY


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.