Ametyst

Ametyst

Ametyst je velmi silný meditační kámen. Má velké ochranné schopnosti a podporuje harmonickou energii. Často je nazýván všeléčícím kamenem, pomáhá při léčbě závislostí, při problémech s trávením a je vhodný při bolestech hlavy. Zabraňuje nespavosti a zahání noční můry, podporuje poctivost a vnímavost, posiluje koncentraci a usnadňuje rozhodování. V podobě drúzy čistí atmosféru v místnosti. Pokud u vás doma nebo v práci panuje nepřátelská atmosféra, rozmístěte různě v místnosti kousky ametystu.


Ganéša - Ametyst (2,6 cm)

Ganéša - Ametyst (2,6 cm)

Ganéša je laskavý a dobrotivý bůh, který pomáhá řešit problémy a je nositelem štěstí. Symbolizuje moudrost, štědrost a požehnání. Ametyst je silným meditačním kamenem podporujícím harmonii a rovnováhu. Je kamenem léčitelů, posiluje koncentraci a dokáže pročistit atmosféru. Ametystový Ganéša bude výborně fungovat jako amulet pro štěstí, protože v sobě spojuje sílu šťastného bůžka a uklidňující energii ametystu.

295 Kč skladem DETAILY


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.