Labradorit - Buddha ( 26 cm)

Luxusní, ručně vyřezaný Buddha z jednoho kusu Labradoritu o váze 4,7 kg. Naprosto precizní práce se všemi detaily. 

Meditující Buddha je symbolem moudrosti, vyrovnanosti, osvícení a vnitřního klidu. Je to také účinný ochranný symbol, který přináší klid, mír a harmonii. 

Labradorit je na první pohled šedozelený kámen, který ale nádherně mění barvy, pokud se správně natočí. Může hrát odstíny zlaté, zelené, modré, tyrkysové nebo žluté. nachází se v Kanadě, Grónsku nebo Skandinávii. Je kamenem, který je spojován s kouzelníky a často se zahrabával do země jako oběť mocným duchům Země. Labradorit je vysoce mystický a ochranný kámen, který přináší do života světlo. Ulehčuje změny, inspiruje, pomáhá znovu nalézt radost, přináší tvořivé sny. Pomáhá se zasvěcením do tajemných mystérií a uvádí do souladu fyzično a duchovno. Posiluje intuici, pomáhá dostat se k informacím ukrytým v podvědomí nebo porozumět různým symbolům a poselstvím. Pomáhá zpracovat informace z minulých životů, posiluje víru v sebe sama a pomáhá porozumět své vnitřní moudrosti. Pomáhá v období změn a duchovního růstu. Posiluje imunitní systém, opravuje auru, zbavuje strachu a pomáhá se závislostí. Ulevuje od stresu, při nachlazení nebo při vysokém krevním tlaku. Působí blahodárně na hormony a nervovou soustavu.  Labradorit čistíme vodou a dobíjíme když se na obloze objeví duha. 

Aktuálně dostupné: skladem (1 ks)       Chci pohlídat tento produkt

Komplet obsahuje:

Cena: 70 000 Kč ks

 

Podrobnosti

Tato soška byla ručně vybroušena z jednoho kusu labradoritu. Pouze jeden kus, kupujete přesně ten, který vidíte na fotce.

Rozměry: cca 26 x 16 x 10 cm

Váha: cca 4703 g

Labradorit - Buddha ( 26 cm)
Labradorit - Buddha ( 26 cm) Labradorit - Buddha ( 26 cm) Labradorit - Buddha ( 26 cm) Labradorit - Buddha ( 26 cm) Labradorit - Buddha ( 26 cm) Labradorit - Buddha ( 26 cm) Labradorit - Buddha ( 26 cm) Labradorit - Buddha ( 26 cm)

Související produkty