Lapis Lazuli - Ganéša (2,1 cm)

Ručně vyřezaný Ganéša z lapisu lazuli.  

Ganéša je hinduistický bůh, který pomáhá odstraňovat překážky z cest. Patří mezi mocná božstva, je symbolem blahobytu, štěstí a moudrosti. Nejen v Indii, ale po celém světě je velmi populární, jeho sošky a obrázky se umisťují blízko vchodových dveří do bytu nebo domu, protože tam zastává roli ochránce. Je bohem nových začátků, ať už v podnikání, studiu, stavbě domu...

Lapis lazuli neboli lazurit je kámen, který pomáhá zlepšit věštecké schopnosti a je spojován s čelní čakrou. V mnoha kulturách je spojován s božstvy a má nám zaručit ochranu našich duchovních strážců. Také nám pomáhá uvést do souladu tělo, mysl a ducha. Je účinným pomocníkem při migrénách a zklidňuje nervový systém. Podporuje klid a mírnost, tlumí přehnanou aktivitu, zvyšuje sebekontrolu a důvěru a posiluje lásku k pravdě. V práci vám může pomoci vzbudit důvěru ostatních.

Aktuálně dostupné: skladem (1 ks)       Chci pohlídat tento produkt

Komplet obsahuje:

Cena: 250 Kč ks

 

Podrobnosti

Tato soška byla ručně vybroušena z lapisu lazuli. Pouze jeden kus, kupujete přesně ten, který vidíte na fotce.

Rozměry: cca 21 x 14 x 10 mm

Váha: cca 5 g

Lapis Lazuli - Ganéša (2,1 cm)
Lapis Lazuli - Ganéša (2,1 cm) Lapis Lazuli - Ganéša (2,1 cm) Lapis Lazuli - Ganéša (2,1 cm) Lapis Lazuli - Ganéša (2,1 cm)

Články

Ganéša

Související produktyPodle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.