Lapis lazuli - Ganéša

Luxusní, ručně vyřezaná soška Ganéši z jednoho kusu Lapisu lazuli o váze více téměř 1 kg. Naprosto precizní práce se všemi detaily. 

Ganéša je hinduistický bůh, který pomáhá odstraňovat překážky z cest. Patří mezi mocná božstva, je symbolem blahobytu, štěstí a moudrosti. Nejen v Indii, ale po celém světě je velmi populární, jeho sošky a obrázky se umisťují blízko vchodových dveří do bytu nebo domu, protože tam zastává roli ochránce. Je bohem nových začátků, ať už v podnikání, studiu, stavbě domu...

Lapis lazuli je sytě modrý kámen se zlatými skvrnami. Staré civilizace jako Egypťané nebo Sumerové věřili, že se v něm skrývají duchové bohů, zřejmě proto, že kámen připomíná hvězdnou noční oblohu. Je to inspirující kámen, který pomáhá zlepšit věštecké schopnosti a je spojován s čelní čakrou. V mnoha kulturách je spojován s božstvy a má nám zaručit ochranu našich duchovních strážců. Také nám pomáhá uvést do souladu tělo, mysl a ducha. Je účinným pomocníkem při migrénách a zklidňuje nervový systém. Podporuje klid a mírnost, tlumí přehnanou aktivitu, zvyšuje sebekontrolu a důvěru a posiluje lásku k pravdě. V práci vám může pomoci vzbudit důvěru ostatních. Je přiřazen znamení Vah, elementu vzduchu a čistíme jej vodou a nabíjíme za svitu hvězd. 

Aktuálně dostupné: skladem (1 ks)       Chci pohlídat tento produkt

Komplet obsahuje:

Cena: 14 000 Kč ks

 

Podrobnosti

Soška z jednoho kusu Lapisu lazuli prvotřídní kvality z náleziště v Pákistánu. Ručně vyřezaná. Pouze jeden kus, kupujete přesně ten, který vidíte na fotce. 

Rozměry: cca 10 x 13,5 x 4,5 cm

Váha: cca 985 g

Lapis lazuli - Ganéša
Lapis lazuli - Ganéša Lapis lazuli - Ganéša Lapis lazuli - Ganéša Lapis lazuli - Ganéša Lapis lazuli - Ganéša Lapis lazuli - Ganéša

Související produktyPodle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.