Ganéša - Opalit (5,2 cm)

Kouzelný Ganéša z opalitu. Opalit neboli syntetický měsíční kámen je syntetické sklo s opalizujícím efektem a je vyráběn přibližně od 60. let. Tento kámen i přesto, že je syntetický, lze použít k potlačení nespavosti, posílení emoční síly a tím, že má podobné vlastnosti jako pravý měsíční kámen, tak je spjat s měsícem a intuicí. 
Opalitový Ganéša Vám bude nejlépe sloužit, pokud jej umístíte na noční stolek, protože potlačuje nespavost, ale může navodit i věštecké sny. 
Ganéša je laskavý a dobrotivý bůh, který pomáhá řešit problémy a je nositelem štěstí. Symbolizuje moudrost, štědrost a požehnání.

Aktuálně dostupné: skladem (1 ks)       Chci pohlídat tento produkt

Komplet obsahuje:

Cena: 650 Kč ks

 

Podrobnosti

Tato figurka byla ručně vybroušena z opalitu - syntetického měsíčního kamene. Pouze jeden kus, kupujete přesně ten, který vidíte na fotce.

Rozměry: cca 52 x 34 x 20 mm

Váha: cca 55 g

Ganéša - Opalit (5,2 cm)
Ganéša - Opalit (5,2 cm) Ganéša - Opalit (5,2 cm) Ganéša - Opalit (5,2 cm) Ganéša - Opalit (5,2 cm) Ganéša - Opalit (5,2 cm)

Články

Ganéša

Související produktyPodle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.