Růženín - Ganéša (2,4 cm)

Ručně vyřezaný Ganéša z růženínu.  

Ganéša je hinduistický bůh, který pomáhá odstraňovat překážky z cest. Patří mezi mocná božstva, je symbolem blahobytu, štěstí a moudrosti. Nejen v Indii, ale po celém světě je velmi populární, jeho sošky a obrázky se umisťují blízko vchodových dveří do bytu nebo domu, protože tam zastává roli ochránce. Je bohem nových začátků, ať už v podnikání, studiu, stavbě domu...

Růženín je kamenem něžné lásky a je spojován se srdeční čakrou. Je nezbytným kamenem léčitelů, zmírňuje bolesti a napětí, působí blahodárně na krevní oběh a posiluje srdce. Bývá používán při depresích, mírní trápení z lásky, zvyšuje empatii a vytváří harmonické klima. Je skvělým kamenem, který přináší mír a absorbuje negativitu a zároveň Vás dokáže ochránit před zlobou. Hlavně u mladých lidí podporuje sebelásku a sebeúctu. Je skvělým pomocníkem pokud se potřebujeme uklidnit po psychicky náročné práci. 

Aktuálně dostupné: skladem (1 ks)       Chci pohlídat tento produkt

Komplet obsahuje:

Cena: 265 Kč ks

 

Podrobnosti

Tato soška byla ručně vybroušena z růženínu. Pouze jeden kus, kupujete přesně ten, který vidíte na fotce.

Rozměry: cca 24 x 14 x 11 mm

Váha: cca 4 g

Růženín - Ganéša (2,4 cm)
Růženín - Ganéša (2,4 cm) Růženín - Ganéša (2,4 cm) Růženín - Ganéša (2,4 cm) Růženín - Ganéša (2,4 cm)

Články

Ganéša

Související produktyPodle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.