Skolecit - Ganéša (10,5 cm)

Luxusní, ručně vyřezaný Ganéša z jednoho kusu Skolecitu o váze téměř 300 g. Naprosto precizní práce se všemi detaily. 

Ganéša je hinduistický bůh, který pomáhá odstraňovat překážky z cest. Patří mezi mocná božstva, je symbolem blahobytu, štěstí a moudrosti. Nejen v Indii, ale po celém světě je velmi populární, jeho sošky a obrázky se umisťují blízko vchodových dveří do bytu nebo domu, protože tam zastává roli ochránce. Je bohem nových začátků, ať už v podnikání, studiu, stavbě domu...

Skolecit je bílý minerál tvořený podlouhlými krystaly. Nachází se především v Indii. Říká se mu kámen světlonošů, má vysoké vibrace, pomáhá rozvíjet intuici a celkově se otevřít duchovnu. Je kamenem komunikace se svými duchovnímu průvodci, ale i se svým vlastním Já, kdy napomáhá slyšet hlas podvědomí a uvědomit si tak svou vlastní moudrost. Navozuje pocit hlubokého míru a také pomáhá usnout a ve spánku se regenerovat. Je skvělým pomocníkem při napojování na Akášu a moudrost starých civilizací a také při astrálním cestování. Při použití v meditaci pomáhá dojít k naprostému vnitřnímu klidu a míru a nošený na těle pomáhá přitahovat do života co, co si přejete :) Dokáže prolamovat stagnující energii a uvolnit její tok a tím harmonizovat celý čakrový systém. Je přiřazen čakře srdce a třetího oka a znamení Kozoroha. Je kamenem bezpodmínečné lásky a říká se, že když si milenci mezi sebou vymění kousky skolecitu, propojí se jejich srdce. Čistíme jej pod tekoucí vodou a nabíjíme za úplňku.

Aktuálně dostupné: skladem (1 ks)       Chci pohlídat tento produkt

Komplet obsahuje:

Cena: 5 800 Kč ks

 

Podrobnosti

Tato soška byla ručně vybroušena z jednoho kusu skolecitu. Pouze jeden kus, kupujete přesně ten, který vidíte na fotce.

Rozměry: cca 10,5 x 6,5 x 3,5 cm

Váha: cca 290 g

Skolecit - Ganéša (10,5 cm)
Skolecit - Ganéša (10,5 cm) Skolecit - Ganéša (10,5 cm) Skolecit - Ganéša (10,5 cm) Skolecit - Ganéša (10,5 cm) Skolecit - Ganéša (10,5 cm) Skolecit - Ganéša (10,5 cm) Skolecit - Ganéša (10,5 cm)

Související produkty