Tygří oko - Buddha (8,5 cm)

Luxusní, ručně vyřezaný Buddha z jednoho kusu Tygřího oka o váze více než 150 g. Naprosto precizní práce se všemi detaily. 

Meditující Buddha je symbolem moudrosti, vyrovnanosti, osvícení a vnitřního klidu. Je to také účinný ochranný symbol, který přináší klid, mír a harmonii. 

Tygří oko má hnědou barvu se zlatavými pruhy, měňavou podle dopadajícího světla. Tygří oko je kámen slunce a země, který přináší štěstí a bohatství. Dokáže uklidnit rozrušení a zároveň vás dobít energií pokud jste slabí a vyčerpaní. Pomáhá trávení a detoxikaci a posiluje dýchací cesty. Napomáhá rychlému rozhodování a posiluje vnitřní slunce, zesiluje intuici. Je kamenem, který podporuje prosperitu a pomáhá lidem, kteří pracují ve finanční sféře. Když jej doma umístíte na teplé a slunečné místo, může být amuletem přinášejícím bohatství.  Říká se, že pokud u sebe nosíte tygří oko, ke konci dne vyjde najevo jakýkoli klam nebo něčí nedůvěryhodná povaha. Tygří oko je vhodné pro každého, kdo chce zvýšit sebevědomí, naučit se vážit si sebe sama, přitáhnout hojnost a prosperitu, pro každého, kdo pracuje ve finanční oblasti. A také pro ty, kteří se potřebují chránit před slovními nebo psychickými útoky. Tygří oko čistíme vodou a dobíjíme v odpoledním slunci. 

Aktuálně dostupné: skladem (1 ks)       Chci pohlídat tento produkt

Komplet obsahuje:

Cena: 2 600 Kč ks

 

Podrobnosti

Tato soška byla ručně vybroušena z jednoho kusu tygřího oka. Pouze jeden kus, kupujete přesně ten, který vidíte na fotce.

Rozměry: cca 8,5 x 5,5 x 3,8 cm

Váha: cca 155 g

Tygří oko - Buddha (8,5 cm)
Tygří oko - Buddha (8,5 cm) Tygří oko - Buddha (8,5 cm) Tygří oko - Buddha (8,5 cm) Tygří oko - Buddha (8,5 cm) Tygří oko - Buddha (8,5 cm) Tygří oko - Buddha (8,5 cm) Tygří oko - Buddha (8,5 cm) Tygří oko - Buddha (8,5 cm)

Související produktyPodle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.