Zelený avanturin - Ganéša (2,6 cm)

Ručně vyřezaný Ganéša ze zeleného avanturinu.  

Ganéša je hinduistický bůh, který pomáhá odstraňovat překážky z cest. Patří mezi mocná božstva, je symbolem blahobytu, štěstí a moudrosti. Nejen v Indii, ale po celém světě je velmi populární, jeho sošky a obrázky se umisťují blízko vchodových dveří do bytu nebo domu, protože tam zastává roli ochránce. Je bohem nových začátků, ať už v podnikání, studiu, stavbě domu...

Zelený avanturin se někdy nazývá kamenem nebes. Přináší totiž štěstí a často se dává do kouzelných váčků aby přinesl bohatství a prosperitu. Zvyšuje také schopnost rozlišit co je a co není důležité, zklidňuje úzkost, paniku a je i kamenem plodnosti. Dodává víru ve vlastní talent a chrání Vaši auru před emočními upíry. Často se používá k navození věšteckých snů a je dobrým zdrojem zemské energie. Kámen se dobíjí za denního světla v listech zelené rostliny.

 

Aktuálně dostupné: skladem (1 ks)       Chci pohlídat tento produkt

Komplet obsahuje:

Cena: 265 Kč ks

 

Podrobnosti

Tato soška byla ručně vybroušena ze zeleného avanturinu. Pouze jeden kus, kupujete přesně ten, který vidíte na fotce.

Rozměry: cca 26 x 17 x 12 mm

Váha: cca 6 g

Zelený avanturin - Ganéša (2,6 cm)
Zelený avanturin - Ganéša (2,6 cm) Zelený avanturin - Ganéša (2,6 cm) Zelený avanturin - Ganéša (2,6 cm) Zelený avanturin - Ganéša (2,6 cm)

Články

Ganéša

Související produktyPodle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.