Anortozit

Anortozit

Anortozit je hornina černo-šedo-bílé barvy, která se nenachází pouze na Zemi, ale i na jiných tělesech sluneční soustavy, třeba na Měsíci. Tato hornina může obsahovat různé prvky a minerály a pak se mění její zabarvení (jednou z mnoha složek může být třeba labradorit nebo také magnetit). Má ochranné vlastnosti, pomáhá ulehčovat změny a zahání stres. Čistíme jej pod tekoucí vodou a dobíjíme měsíčním svitem za úplňkové noci. 

 


Lebka - Anortozit

Lebka - Anortozit

Lebka z anortozitu. Anortozit je hornina černo-šedo-bílé barvy, která se nenachází pouze na Zemi, ale i na jiných tělesech sluneční soustavy, třeba na Měsíci. Tato hornina může obsahovat různé prvky a minerály a pak se mění její zabarvení (jednou z mnoha složek může být třeba labradorit nebo také magnetit). Má ochranné vlastnosti, pomáhá ulehčovat změny a zahání stres. Čistíme jej pod tekoucí vodou a dobíjíme měsíčním svitem za úplňkové noci.

380 Kč skladem DETAILY


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.