Apačské zlato - lebka

Ručně vyřezávaná lebka z apačského zlata. Naprosto precizní práce se všemi detaily.  

Lebky představují pomíjivost času, smrt a znovuzrození. Ukazují nám smysl existence, nevyhnutelnost zániku a ztělesňují vědomí. Jsou také symbolem síly a moci. Tři otvory v lebce symbolizují tři úrovně světa a tři životní období - zrození, život a smrt. V magii se kamenné lebky používají na přivolání úspěchu, ale především na ochranu, protože lebka zosobňuje duchy předků, kteří nás jako pokračovatele jejich rodu chrání a provází. 

Apačské zlato je kombinací pyritu a skorylu, někdy se používá název Léčitelské zlato. Má zlatavou barvu s různě velkými černými skvrnami. Je to kámen, který přitahuje štěstí, přináší úlevu od smutku, pomáhá v nových začátcích a přispívá k tomu, aby se po hádkách a krizích vše vrátilo do normálu. Zvyšuje schopnosti léčit, jak v duchovním léčitelství, tak i v medicíně a zároveň chrání pacienty před škodlivým vlivem léků a léčitele a lékaře před vyčerpáním. Působí blahodárně na oběhový systém a chrání nás před energetickými upíry. Pomáhá přitahovat to, co potřebujete. Je přiřazen znamení lva a čakře solar plexu. Čistíme jej bílou šalvějí nebo kadidlem, nabíjíme na slunečním světle nebo v blízkosti zlaté/žluté svíce.

Aktuálně dostupné: skladem (1 ks)       Chci pohlídat tento produkt

Komplet obsahuje:

Cena: 4 500 Kč ks

 

Podrobnosti

Ručně vybroušena lebka z apačského zlata. Pouze jeden kus, kupujete přesně ten, který vidíte na fotce.

Rozměry: cca 4 x 6,5 x 7 cm

Váha: cca 600 g

Apačské zlato - lebka
Apačské zlato - lebka Apačské zlato - lebka Apačské zlato - lebka Apačské zlato - lebka Apačské zlato - lebka

Související produktyPodle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.