Modrý safír - lebka

Luxusní, ručně vyřezávaná lebka z jednoho kusu modrého safíru. Naprosto precizní práce se všemi detaily, váha 150 g. 

Lebky představují pomíjivost času, smrt a znovuzrození. Ukazují nám smysl existence, nevyhnutelnost zániku a ztělesňují vědomí. Jsou také symbolem síly a moci. Tři otvory v lebce symbolizují tři úrovně světa a tři životní období - zrození, život a smrt. V magii se kamenné lebky používají na přivolání úspěchu, ale především na ochranu, protože lebka zosobňuje duchy předků, kteří nás jako pokračovatele jejich rodu chrání a provází. 

Modrý safír je vzácný kámen tmavě modré barvy, nachází se v Barmě, Indii nebo na Srí Lance. Říká se, že safíry v sobě mají skryté anděly, a že nosí moudrost. Je hledačem duchovní pravdy a pomáhá nám setrvat na své cestě. Dokáže přeměnit negativní energii. Safír je kámen lásky, věrnosti a loajality. Posiluje intuici, jasnovidectví, psychické a duchovní síly. Je spojen s čistotou myšlenek, brání podvodům a pomáhá vyřešit záhady. Posiluje soustředění, uklidňuje mysl a zbavuje ji negativních myšlenek i duševního napětí. Uvádí do souladu tělo, mysl a ducha, potlačuje deprese a duchovní zmatek. Nošený na krku pomáhá zpracovat zklamání a vyjádřit své vlastní Já. Přitahuje k majiteli dary všeho druhu a posiluje prosperitu. Safír je kamenem duchovní léčby a pomáhá léčitelům. Působí blahodárně na oči a oběhový systém. Je přiřazen znamení Panny, elementu vzduchu a krční a čelní čakře. Kámen čistíme vodou a dobíjíme při modré obloze nebo ve světle modré svíce.

Aktuálně dostupné: skladem (1 ks)       Chci pohlídat tento produkt

Komplet obsahuje:

Cena: 15 000 Kč ks

 

Podrobnosti

Tato soška byla ručně vybroušena z jednoho kusu modrého safíru. Pouze jeden kus, kupujete přesně ten, který vidíte na fotce.

Rozměry: cca 2,5 x 3,5 x 5,5 cm

Váha: cca 150 g

Modrý safír - lebka
Modrý safír - lebka Modrý safír - lebka Modrý safír - lebka Modrý safír - lebka Modrý safír - lebka

Související produkty