Lebka - Mramor

Ručně vyřezávaná lebka z mramoru.   

Lebky představují pomíjivost času, smrt a znovuzrození. Ukazují nám smysl existence, nevyhnutelnost zániku a ztělesňují vědomí. Jsou také symbolem síly a moci. Tři otvory v lebce symbolizují tři úrovně světa a tři životní období - zrození, život a smrt. V magii se kamenné lebky používají na přivolání úspěchu, ale především na ochranu, protože lebka zosobňuje duchy předků, kteří nás jako pokračovatele jejich rodu chrání a provází. 

Lebka z mramoru v sobě spojuje ochrannou moc lebky a účinky mramoru. Je to kámen, který posiluje kosti, podporuje vývoj dítěte, povzbuzuje imunitní systém a omlazuje tkáň i pokožku, zároveň zvyšuje činorodost, pomáhá nalézt nové perspektivy a zbavit se nespokojenosti a působí proti apatii. Umístěte lebku z mramoru na Váš pracovní stůl aby podpořila Vaši kreativitu a pomohla nalézt i jiné úhly pohledu. 

Aktuálně dostupné: skladem (1 ks)       Chci pohlídat tento produkt

Komplet obsahuje:

Cena: 650 Kč ks

 

Podrobnosti

Ručně broušený kvalitní světlý mramor.  Pouze jeden kus, kupujete přesně ten, který vidíte na fotce.

Rozměry: cca 34 x 48 x 34 mm

Váha: cca 94 g

Lebka - Mramor
Lebka - Mramor Lebka - Mramor Lebka - Mramor

Související produktyPodle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.