Vločkový obsidián

Vločkový obsidián

Obsidián se může vyskytovat v několika podobách: vločkový, černý, duhový, stříbřitý nebo zlatavý. Všechny obsidiány mají společné vlastnosti a každá barva pak dodává něco navíc. 

Obsidián vznikl z roztavené lávy, která ztuhla tak rychle, že neměla čas zkrystalizovat. Může mít černou, hnědou, zlatavou, stříbřitou, duhovou, ale i modrou barvu. Nachází se hlavně v Mexiku. Je to kámen, který účinkuje hodně rychle a silně, nemá omezení ani hranice. Podněcuje nás k dalšímu růstu a dokáže vytahovat na povrch negativní emoce a nepříjemné pravdy. Jeho katarzní vlastnosti umožňují hluboké léčení duše a právě proto není vhodný pro každého. Je potřeba s ním zacházet velmi opatrně. Je silně ochranným kamenem, který kolem vás dokáže vytvořit štít proti všemu negativnímu. Pomáhá odstraňovat stres a napětí a odhaluje problémy a jejich příčiny. Dodává duši novou životní sílu a otevírá nové obzory. Pomáhá nám přijít na to, kým doopravdy jsme a vidět i naše temné stránky a přijmout je. Tím, že umí odsávat negativní energie, je potřeba jej často čistit, nejlépe pod tekoucí vodou a nabíjet při jakémkoli světle. 

Vločkový obsidián je ekvivalentem čínského symbolu jin a jang a představuje jednotu protikladů. Je to kámen nových začátků a naděje. Pomáhá "pročistit hlavu", přináší ochranu a podporuje jasnozřivost. Z léčebných účinků tiší migrény, pomáhá při depresích, zlepšuje krevní oběh. Kámen čistíme pod tekoucí vodou a dobíjíme tak, že v jeho bezprostřední blízkosti zapálíme černou a bílou svící a necháme je vyhořet. 


Lebka - Vločkový obsidián

Lebka - Vločkový obsidián

Lebka z vločkového obsidiánu je silným ochranným amuletem. Vločkový obsidián je ekvivalentem čínského symbolu jin a jang a představuje jednotu protikladů. Je to kámen nových začátků a naděje. Pomáhá "pročistit hlavu", přináší ochranu a podporuje jasnozřivost. Z léčebných účinků tiší migrény, pomáhá při depresích, zlepšuje krevní oběh. Kámen čistíme pod tekoucí vodou a dobíjíme tak, že v jeho bezprostřední blízkosti zapálíme černou a bílou svící a necháme je vyhořet.

980 Kč skladem DETAILY


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.