Sada andělských hmatek - křišťál

Sada 4  kamenů vyhlazených do tvaru oblázku "přesně do ruky". Na každém oblázku je vyryt a pozlacen 1 symbol archandělů Michaela, Uriela, Rafaela a Gabriela. Můžete je použít při meditacích, můžete je nosit u sebe ve váčku nebo lze je použít i při masírování.  

Archanděl Michael je strážce jihu a představuje element ohně, je hlavním archandělem, pomáhá nám dosáhnout spravedlnosti a ochraňuje nás.

Archanděl Uriel je strážce severu a představuje element země, pomáhá nám přivolat vize a proroctví. 

Archanděl Rafael je strážce východu a představuje element vzduchu, je andělem uzdravení, lásky a radosti.

Archanděl Gabriel je strážce západu a představuje element vody, je poslem andělů, pomáhá nastolit mír a připomíná nám pocit vděčnosti. 

Slovo křišťál pochází z řeckého krystallos a znamená čistý led, božská voda z nebes, kterou bozi zmrazili, aby už nikdy neroztála. Jedná se o nejběžnější minerál na zemi. Podle legendy upustil Herkules z hory Olymp na zem krystal pravdy, který se roztříštil na mnoho malých kousků, které dnes nacházíme v podobě křišťálu. Proto se křišťál používá k věštění a ten, kdo s ním pracuje, nikdy nelže. Je to pravděpodobně nejvšestrannější kámen ze všech krystalů. Dá se použít pro jakoukoliv léčbu nebo práci, která vyžaduje energii či očistu. Přináší harmonii, optimismus a zahání obavy, rozvíjí duševní a léčitelské schopnosti.

Aktuálně dostupné: skladem (1 ks)       Chci pohlídat tento produkt

Komplet obsahuje:

Cena: 400 Kč ks

 

Podrobnosti

Sada 4 oblázků z křišťálu s vyrytými sigiliemi archandělů. Jedná se o přírodní kameny, zabarvení jednotlivých kusů se může lehce lišit.   

Rozměry: cca 2,5 x 3,5 x 0,5 cm (jeden oblázek)

Váha: cca 45 g (sada)

Sada andělských hmatek - křišťál
Sada andělských hmatek - křišťál

Související produktyPodle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.