Sada andělských hmatek - lapis lazuli

Sada 4  kamenů vyhlazených do tvaru oblázku "přesně do ruky". Na každém oblázku je vyryt a pozlacen 1 symbol archandělů Michaela, Uriela, Rafaela a Gabriela. Můžete je použít při meditacích, můžete je nosit u sebe ve váčku nebo lze je použít i při masírování.  

Archanděl Michael je strážce jihu a představuje element ohně, je hlavním archandělem, pomáhá nám dosáhnout spravedlnosti a ochraňuje nás.

Archanděl Uriel je strážce severu a představuje element země, pomáhá nám přivolat vize a proroctví. 

Archanděl Rafael je strážce východu a představuje element vzduchu, je andělem uzdravení, lásky a radosti.

Archanděl Gabriel je strážce západu a představuje element vody, je poslem andělů, pomáhá nastolit mír a připomíná nám pocit vděčnosti. 

Lapis lazuli je sytě modrý kámen se zlatými skvrnami. Staré civilizace jako Egypťané nebo Sumerové věřili, že se v něm skrývají duchové bohů, zřejmě proto, že kámen připomíná hvězdnou noční oblohu. Je to inspirující kámen, který pomáhá zlepšit věštecké schopnosti a je spojován s čelní čakrou. V mnoha kulturách je spojován s božstvy a má nám zaručit ochranu našich duchovních strážců. Také nám pomáhá uvést do souladu tělo, mysl a ducha. Je účinným pomocníkem při migrénách a zklidňuje nervový systém. Podporuje klid a mírnost, tlumí přehnanou aktivitu, zvyšuje sebekontrolu a důvěru a posiluje lásku k pravdě. V práci vám může pomoci vzbudit důvěru ostatních. Je přiřazen znamení Vah, elementu vzduchu a čistíme jej vodou a nabíjíme za svitu hvězd. 

Aktuálně dostupné: skladem (2 ks)       Chci pohlídat tento produkt

Komplet obsahuje:

Cena: 400 Kč ks

 

Podrobnosti

Sada 4 oblázků z lapisu lazuli s vyrytými sigiliemi archandělů. Jedná se o přírodní kameny, zabarvení jednotlivých kusů se může lehce lišit.   

Rozměry: cca 3 x 4 x 0,6 cm (jeden oblázek)

Váha: cca 75 g (sada)

Sada andělských hmatek - lapis lazuli
Sada andělských hmatek - lapis lazuli

Související produktyPodle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.