Sada andělských hmatek - skoryl

Sada 4  kamenů vyhlazených do tvaru oblázku "přesně do ruky". Na každém oblázku je vyryt a pozlacen 1 symbol archandělů Michaela, Uriela, Rafaela a Gabriela. Můžete je použít při meditacích, můžete je nosit u sebe ve váčku nebo lze je použít i při masírování.  

Archanděl Michael je strážce jihu a představuje element ohně, je hlavním archandělem, pomáhá nám dosáhnout spravedlnosti a ochraňuje nás.

Archanděl Uriel je strážce severu a představuje element země, pomáhá nám přivolat vize a proroctví. 

Archanděl Rafael je strážce východu a představuje element vzduchu, je andělem uzdravení, lásky a radosti.

Archanděl Gabriel je strážce západu a představuje element vody, je poslem andělů, pomáhá nastolit mír a připomíná nám pocit vděčnosti. 

Skoryl (černý turmalín) je silný ochranný kámen. Čistí negativní myšlenky, chrání před elektromagnetickým zářením, mentálními útoky a dokáže odvracet negativní energii. Zvyšuje vitalitu, odstraňuje napětí a stres a podporuje pozitivní naladění. Posiluje imunitní systém a přináší úlevu od bolesti. 

Aktuálně dostupné: skladem (1 ks)       Chci pohlídat tento produkt

Komplet obsahuje:

Cena: 400 Kč ks

 

Podrobnosti

Sada 4 oblázků ze skorylu s vyrytými sigiliemi archandělů. Jedná se o přírodní kameny, zabarvení jednotlivých kusů se může lehce lišit.   

Rozměry: cca 2,5 x 4 x 0,5 cm (jeden oblázek)

Váha: cca 60 g (sada)

Sada andělských hmatek - skoryl
Sada andělských hmatek - skoryl

Související produktyPodle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.