Sada čakrových meditačních hmatek - Čakry

Sada 7 čakrových kamenů vyhlazených do tvaru oblázku "přesně do ruky", v dárkové krabičce se symbolem Čaker. Na každém oblázku je vyryt a pozlacen symbol příslušné čakry. Tato sada pomůže odblokovat a harmonizovat čakry. Můžete ji používat tak, že si budete přikládat jednotlivé kameny na místa čaker na těle nebo je můžete ve váčku nosit u sebe, případně se dají použít i na masírování. 

Čakry jsou energetická centra v těle připomínající vír. Slouží jako vodiče, které přečerpávají energie nebe a Země a propojují je. Tyto energetické víry v těle stimulují činnost endokrinních žláz. Čakry si také můžeme představit jako filtrační systém, který pročišťuje naši energii z fyzické do duchovní roviny. Máme 7 základních čaker.

Aktuálně dostupné: skladem (1 ks)       Chci pohlídat tento produkt

Komplet obsahuje:

Cena: 950 Kč ks

 

Podrobnosti

Sada 7 čakrových kamenů (červený jaspis, broskvový avanturin, žlutý jadeit, zelený avanturin, modrý avanturin, sodalit a ametyst) s vyrytým symbolem jednotlivých čaker. V dřevěné dárkové krabičce. Jedná se o přírodní kameny, zabarvení jednotlivých kamenů v sadách se může lehce lišit. 

Rozměry: cca 16,5 x 16,5 x 2 cm (krabička)

               cca 3 x 4 x 0,5 cm (oblázek)

Váha: cca 255 g (sada)

Sada čakrových meditačních hmatek - Čakry
Sada čakrových meditačních hmatek - Čakry Sada čakrových meditačních hmatek - Čakry

Související produkty