Modrý kalcit

Modrý kalcit

Modrý kalcit je kamenem všech vodních bytostí. Odpuzuje zločinnost, je to kámen vyjednavačů a prostředníků, dodává sebedůvěru. Je vhodný pro věštění, pomáhá při plnění přání a navozuje krásné sny. Hodí se k meditacím, působí blahodárně na kosti a zuby, podporuje rychlé hojení, zklidňuje nervový systém. Kámen se čistí a dobíjí pod tekoucí vodou, ideálně v přírodním pramenu nebo potoku. 


Řadit podle: Doporučené | Názvu A-Z | Názvu Z-A | Nejlevnější | Nejdražší

Modrý kalcit - oblázek

Modrý kalcit - oblázek

Oblázek z modrého kalcitu.  Modrý kalcit je kamenem všech vodních bytostí. Odpuzuje zločinnost, je to kámen vyjednavačů a prostředníků, dodává sebedůvěru. Je vhodný pro věštění, pomáhá při plnění přání a navozuje krásné sny. Hodí se k meditacím, působí blahodárně na kosti a zuby, podporuje rychlé hojení, zklidňuje nervový systém. Kámen se čistí a dobíjí pod tekoucí vodou, ideálně v přírodním pramenu nebo potoku. 

200 Kč skladem DETAILY


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.