Posvátná voda Florida Water - aroma olej

Aroma olej Posvátná voda Florida water má magickou vůni, která je jemná, lehká, osvěžující. Je směsí mnoha esenciálních olejů (např. levandule, pomerančový květ, citron, skořice, neroli, růže....). Je nejrozšířenější posvátnou vodou po celém světě, používá se k žehnání, očistě, ale i přilákání štěstí. Je často používána jako alternativa vykuřovadel, harmonizuje nejen fyzické, ale i psychické a emocionální tělo. Má povzbuzující účinek, dodává sílu a energii, podporuje komunikaci i úspěch. Pomáhá odstraňovat negativní energii a posvětit prostor. 

Doporučené použití: Aroma olej aplikujte výhradně v aroma lampě, ne na kůži! Před použitím protřepejte. Můžete jím nahradit vonné tyčinky nebo svíce. Aroma oleje je možné přidat i do vysavače a při úklidu tak provoníte celý byt nebo můžete vyzkoušet přidat 2-3 kapky do vody při vytírání podlahy. Pokud chcete provonět prádlo, nakapejte vonný olej do pracího prášku nebo dejte provoněný ubrousek do skříně či botníku. Lze je využít i při výrobě vonných svíček. 

Aktuálně dostupné: skladem (1 ks)       Chci pohlídat tento produkt

Komplet obsahuje:

Cena: 95 Kč ks

 

Podrobnosti

Aroma olej vyrobený v Indii pro holandskou firmu Green Tree Candle. Směs esenciálních olejů. Pouze k zevnímu použití. Před použitím je potřeba jej protřepat. Lahvička z tmavého skla, s kapátkem, baleno v papírové krabičce.

Objem: 10 ml

Váha: cca 45 g (celé balení)

Rozměry: cca 3 x 6,7 x 3 cm

Posvátná voda Florida Water - aroma olej
Posvátná voda Florida Water - aroma olej Posvátná voda Florida Water - aroma olej

Související produktyPodle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.