Santalové dřevo - aroma olej

Aroma olej Santalové dřevo má typicky santalovou vůni, je sladší, hřejivá, sametová. Santalové dřevo pochází z Indie a je symbolem životní síly. Prý zahání zlé duchy a čistí nás od všeho špatného. Pomáhá odstranit stres a nervozitu, špatné myšlenky a vytváří klidnou a pohodovou atmosféru. Olej je vhodný při meditacích,protože nás vede do vlastního nitra. Mírní bolesti hlavy a působí blahodárně na dýchací cesty. 

Doporučené použití: Aroma olej aplikujte výhradně v aroma lampě, ne na kůži! Před použitím protřepejte. Můžete jím nahradit vonné tyčinky nebo svíce. Aroma oleje je možné přidat i do vysavače a při úklidu tak provoníte celý byt nebo můžete vyzkoušet přidat 2-3 kapky do vody při vytírání podlahy. Pokud chcete provonět prádlo, nakapejte vonný olej do pracího prášku nebo dejte provoněný ubrousek do skříně či botníku. Lze je využít i při výrobě vonných svíček. 

Aktuálně dostupné: skladem (1 ks)       Chci pohlídat tento produkt

Komplet obsahuje:

Cena: 95 Kč ks

 

Podrobnosti

Aroma olej vyrobený v Indii pro holandskou firmu Green Tree Candle. Směs esenciálních olejů. Pouze k zevnímu použití. Před použitím je potřeba jej protřepat. Lahvička z tmavého skla, s kapátkem, baleno v papírové krabičce.

Objem: 10 ml

Váha: cca 45 g (celé balení)

Rozměry: cca 3 x 6,7 x 3 cm

Santalové dřevo - aroma olej
Santalové dřevo - aroma olej Santalové dřevo - aroma olej

Související produktyPodle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.