Posvátná voda Florida Water - aroma sprej

Aroma sprej Posvátná voda Florida water má magickou vůni, která je jemná, lehká, osvěžující. Je směsí mnoha esenciálních olejů (např. levandule, pomerančový květ, citron, skořice, neroli, růže....). Je nejrozšířenější posvátnou vodou po celém světě, používá se k žehnání, očistě, ale i přilákání štěstí. Je často používána jako alternativa vykuřovadel, harmonizuje nejen fyzické, ale i psychické a emocionální tělo. Má povzbuzující účinek, dodává sílu a energii, podporuje komunikaci i úspěch. Pomáhá odstraňovat negativní energii a posvětit prostor. 

Doporučené použití: Aroma sprej aplikujte výhradně v prostoru, ne na kůži! Před použitím protřepejte. Můžete jím nahradit vonné tyčinky nebo svíce. 

Aktuálně dostupné: skladem (1 ks)       Chci pohlídat tento produkt

Komplet obsahuje:

Cena: 295 Kč ks

 

Podrobnosti

Aroma sprej vyrobený v Indii pro holandskou firmu Green Tree Candle. Bylinná směs na alkoholové bázi. Pouze k zevnímu použití. Před použitím je potřeba jej protřepat. Baleno v papírové krabičce.

Objem: 100 ml

Váha: cca 290 g (celé balení)

Rozměry krabičky: cca 5 x 16 x 5 cm


Související produktyPodle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.