Lázně Hammam - domácí difuzér

Domácí difuzér Lázně Hammam má jemnou, mýdlovou vůni s tóny květů a vzácných olejů. Když zavřete oči, budete se cítit hýčkaní, jako v lázních :)

Hammam je turecká lázeň, která vznikla na základě přísných požadavků islámu na čistotu těla. V samotném Turecku jsou lázně využívány jako místo společenského setkání všech bez rozdílů, k relaxaci a prevenci proti nemocím. V proslulých tureckých lázních Hammam se neumývá pouze tělo. V horku a páře probíhá i duchovní proměna. 

Doporučené použití: Bambusová dřívka umístěte do skleněné lahvičky s vonným olejem. Intenzitu lze regulovat počtem bambusových tyčinek. Intenzitu lze posílit promícháním vonného oleje. Před použitím protřepejte. Výhradně k použití v prostoru. 

Aktuálně dostupné: skladem (1 ks)       Chci pohlídat tento produkt

Komplet obsahuje:

Cena: 440 Kč ks

 

Podrobnosti

Domácí difuzér vyrobený v Indii pro holandskou firmu Green Tree Candle. Směs esenciálních olejů. Pouze k zevnímu použití.

Balení obsahuje: 6 bambusových dřívek, 100 ml vonného oleje ve skleněné lahvičce, baleno v plastové krabičce

Objem: 100 ml

Váha: cca 340 g (celé balení)

Rozměry: cca 5,5 x 5,5 x 26 cm

Lázně Hammam - domácí difuzér


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.