Provoz eshopu nepřerušen, je možné nadále objednávat s doručením Českou poštou i přes Zásilkovnu.


Palo Santo a Kopál - vonné tyčinky

Luxusní vonné tyčinky Native Soul v dárkové krabičce s pírkem. 

Palo Santo neboli Svaté dřevo jsou kousky dřev ze stromů Bursera, který roste v Amazonii a je po celém světě vysoce ceněno. Už od pradávna bylo původními obyvateli používáno, hlavně pro magické a léčebné účely. Má velmi výrazné očistné účinky a tamní šamani jej používají k očistě před léčebnými rituály, ale také k zažehnání neštěstí a pohrom. Palte vždy, když potřebuje očistit, uklidnit nebo navázat spojení s vyššími silami. Dřevo silně očisťuje osoby i prostor a pomáhá navodit věštecké schopnosti. Doporučuji pálit večer. Vůně je sladká, s kokosovým nádechem a stopou exotického ovoce. 

Kopál je pryskyřice ze stromů Jižní Ameriky. Pro Latinskou Ameriku to je nejdůležitější vykuřovadlo a obětina.  Je silně očistný, dokáže neutralizovat negativní energie, posiluje spiritualitu a má i ochrannou funkci. Podporuje léčení. Indiáni věří, že zahání zlé duchy a kopálové pryskyřice nechyběly u žádného obřadu, ať už se jednalo o léčení nebo magii. 

Aktuálně dostupné: skladem (6 ks)       Chci pohlídat tento produkt

Komplet obsahuje:

Cena: 95 Kč ks

 

Podrobnosti

Luxusní přírodní vonné tyčinky prémiové kvality. Dárkové balení. 

Země původu: Indie.

Rozměry: cca 23 x 4,5 x 2,5 cm

Váha: cca 15 g (40 g včetně obalu)

13 tyčinek v balení


Související produktyPodle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.