Dušičkové poselství

Samhain neboli Keltský nový rok je největším svátkem Kola roku.  Slaví se v období 31.10.-2.11. a jeho energie je temná a syrová. Začíná temná polovina roku, která je vhodná k sestupu do vlastního nitra, k rozjímání  a přehodnocování a také práci na sobě. Je to čas odpočinku, načerpání nových sil a také nalezení nové cesty Duše. Posláním tohoto svátku je modlení se za naše zesnulé, vzpomínání na ně, na předky po nichž jsme zdědili naše zvyky, tradice, ale i moudrost a dovednosti.

Gaia - Země. Nejen Dušičky, ale celý podzim je časem zpomalení, zastavení a cesty do vlastního nitra. Bohyně Gaia připomíná, že je čas se uzemnit, být přítomní ve vlastním těle a pečovat o něj. Vše ale dělejte vědomě. Uvědomujte si každý den, jak se svému tělu věnujete, čím jej krmíte, zda mu dopřáváte dost odpočinku....nejste jen duch, jste bytost v těle. Vše tady na Zemi má hmotnou podobu, i vy a váš život. Líbí se vám, jak vypadá nebo chcete něco změnit? Věnujete sami sobě dostatek času a energie? Nikdy neztrácejte kontakt se sebou samým a ani se Zemí. Když vás ovládne strach, zastavte se a napojte se na Matku Zemi. Uzemněte se a zjistěte, odkud ten strach přišel. Zjistěte, zda máte stabilní základy a jste v rovnováze. Položte si otázky, zda vás nepřipravují o energii rozhodnutí, která děláte nebo jestli náhodou neslevujete ze svých hodnot. Požádejte Gaiu o vedení a sílu. Je tady pro nás, jen musíte požádat a věřit. 

Další články k tématu Orákulum
Katalog  

 

  

 

 

Tato stránka v rámci poskytování služeb 
využívá cookies. Nastavení používání a
dostupnosti cookies můžete upravit v
nastavení Vašeho prohlížeče.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.