Mabonové poselství

Podzimní rovnodennost, keltským jménem Mabon nastává 22.9.2021 ve 21:21. Rovnodennost se ale obvykle slaví mezi 21. a 23. zářím. Astronomicky přichází rovnost mezi délkou dne a noci a je to také 1. podzimní den. Končí čas sklizně takže za ni děkujeme a oslavujeme požehnání a dary. Světlá polovina roku právě končí a otevírá se ta temnější, kdy máme čas na rozjímání a rituály. Je to čas vhledu do vlastního nitra, bilancování, práce na sobě, meditací, vyrábění amuletů a talismanů, míchání bylinek a vykuřování. 

Marie - Zázraky. Pochybujete o existenci zázraků? Je možné, že příliš čtete nebo sledujete zprávy a pak se cítíte bezmocně a sklíčeně? Nebo je ve vašem životě už dlouho špatné období, že jste už přestali věřit ve zlepšení? Ale nemějte strach, vše záleží na nastavení mysli. Vždy můžete měnit realitu kolem sebe, ale vše začíná rozhodnutím a vaším myšlením. To jaké máte myšlenky, čeho si všímáte, co je pro vás důležité a jak na to vše reagujete, utváří vaši realitu, svět kolem vás. Jestli se vám váš svět nelíbí, zkuste to jinak, zkuste změnit nějakou drobnost, jeden úhel pohledu, zkuste jinak reagovat a uvidíte, co se bude dít. Každý jeden z nás má obrovskou moc, nad sebou samým a svým životem, tak si ji ponechte, neodevzdávejte ji nikomu jinému a začněte ji používat. Nepotřebujete nikoho jiného aby vám pomohl, aby vás vysvobodil nebo aby ve vašem životě něco měnil. Vy sami jste tím, na koho celý život čekáte, pokud se nezachráníte sami, pokud sami něco nezměníte, nikdo jiný to za vás neudělá. Tak věřte v zázraky a hlavně s sebe. 

Další články k tématu Orákulum
Katalog  

 

  

 

 

Tato stránka v rámci poskytování služeb 
využívá cookies. Nastavení používání a
dostupnosti cookies můžete upravit v
nastavení Vašeho prohlížeče.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.