Novoroční věštba

Rok 2021 bude v duchu přehodnocování, uvědomování a změn priorit. Díky zkušenostem z letošního roku, který mnoho vzal, ale v širším kontextu a s odstupem času uvidíme, že ještě více dal, jsme se všichni značně posunuli, možná i změnili. Bude důležité k výzvám a všemu, čemu budeme v každodenním životě čelit, přistupovat s jasnou a čistou hlavou, ale hlavně, kromě rozumu používat i srdce. Nejen analyzovat a hodnotit, ale brát ohledy i na své pocity a na to, co nám na naše jednání říká srdce. Je to správné? Budeme si uvědomovat čím dál více, že hmotné věci nejsou ani zdaleka všechno. K čemu je všechno bohatství světa, když se není s kým radovat? Pokud není zrovna příznivá doba, nezoufejte, nebude to trvat věčně, ale stejně tak si užívejte naplno dobu příznivou a prožívejte radost a pocit štěstí, užívejte si to, protože ani to není navždy. Kolo osudu nelze zastavit. 

Přeji vám krásný nový rok, přeji vám, abyste uměli co nejlépe zužitkovat veškeré lekce uplynulého roku, a že jich bylo požehnaně a nebyly vůbec snadné, přeji vám, abyste měli co nejvíce radosti a naučili se využít toho, jak se Kolo štěstí neustále točí....

Tarotový výklad s kartami Kočičí tarot od L. Weatherston. 

Další články k tématu Orákulum
Katalog  

 

  

 

 

Tato stránka v rámci poskytování služeb 
využívá cookies. Nastavení používání a
dostupnosti cookies můžete upravit v
nastavení Vašeho prohlížeče.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.