Provoz eshopu nepřerušen, je možné nadále objednávat s doručením Českou poštou i přes Zásilkovnu.

Novoroční věštba

Rok 2020 bude ve znamení překonávání sebe sama. Budete mít před sebou zajímavé příležitosti a možnosti a bude jen na vás, zda využijete svou vůli a energie. Bude to ideální čas začít něco nového nebo jít za tím, po čem už dlouho toužíte. Pokud však ucítíte, že žádná z možností ještě není ta pravá, do ničeho se nenuťte a vyčkejte. Nebuďte pasivní, ale na druhou stranu nedělejte nic proti srsti. Pokud se před vámi objeví nějaká těžká situace nebo budete mezi lidmi, kteří jednají pro vás nepřijatelným způsobem, zůstávejte věrni svým morálním zásadám. Už jste jinde a máte větší sílu a odvahu než si myslíte, nikdy nejděte přes své hranice. V příštím roce si budete hodně uvědomovat svou osobní sílu a moc a to, že jste svým vlastním pánem. Pokud po něčem toužíte a půjdete si za tím s dostatečným odhodláním, s největší pravděpodobností to také získáte. Nedopusťte aby váš život řídil někdo jiný, zbrzdí to váš pokrok. Ujasněte si co chcete a běžte za tím.

Do příštího roku vám přeji hodně odvahy, abyste si šli za svými sny, hodně energie, abyste se chopili příležitostí, které před vámi budou, hodně síly, abyste zůstali věrni svým morálním zásadám a hlavně sami sobě a krásné nové začátky :)

Tarotový výklad s kartami Kočičí tarot od L. Weatherston. 

Další články k tématu Orákulum

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.