Prázdninová věštba

1. Jaké budu mít prázdniny?

Desítka země je kartou majetku, domova, bezpečí a jistoty. Pokud budete léto trávit doma, nebude vám to tentokrát vůbec vadit, naopak si užijete pocit klidu a opravdu si odpočinete. Pokud máte v plánu cestovat, tak cesta naplní vaše očekávání a skutečně si ji užijete a domů se vrátíte plní zážitků. 

2. Co mi přinesou do života? 

Vznášející se kočka je kartou svobody, osvícení a duchovního růstu. Léto mnohým přinese nový pohled na jejich situaci, osvícení a nový přístup k životu. Možná poznáte nové lidi, kteří vám rozšíří obzory, možná to způsobí nějaké místo, které navštívíte, situace, do které se dostanete....v každém případě je výsledkem osvobození od starého přístupu, nové možnosti a svoboda.

3. Od čeho si mám odpočinout?

Vůz je kartou cesty vpřed, cesty za úspěchem a ovládnutí situace. Ale možná právě od toho si máte odpočinout. Není vždy nutné pospíchat rychle vpřed a vše řídit a ovládat. Zkuste alespoň přes léto na chvíli vypnout a nechat věci volně plynout. 

4. Na co si mám dávat pozor? 

Kotě nebe je kartou objevování nových věcí, zkoušení, přicházení na to, která možnost je nejlepší, učení se zkušenostmi. Dávejte si pozor na přílišnou horlivost, dětinské chování nebo zbrklé jednání. Pozor na impulzivní jednání, které by vás mohlo přivést do nepříjemné situace. 

Tarotový výklad s kartami Kočičí tarot od L. Weatherston, inspirace na: https://tarotova-asociace.cz/velky-prazdninovy-rozklad/.

Další články k tématu Orákulum

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.