Slunovratové poselství

Zimní Slunovrat, germánským jménem Yule nastává 21.12.2021 v 17:00 hodin. Astronomicky přichází nejdelší noc a nejkratší den v roce a je to také 1. zimní den. Je to nejtemnější den roku, ale od tohoto dne začne zase přibývat světlo. Pro všechny čarodějky je to magická svatá noc a proto je čas na výzdobu domu, zapálení svící, věštění a rituály.

Freya - Radikální přijetí. Severská bohyně Freya říká, že je čas přijmout vše, co se děje, nebojovat a vyčkat, protože vše jednou pomine. Nenechme se vtáhnout do bojů, nenechme se zničit neúspěchem nebo zklamáním. Freya přicházela uprostřed bitvy a odnášela padlé na místo klidu, odpočinku a zotavení. Najděte si každý z vás svoje místo klidu, kde se můžete vyléčit z neúspěchu nebo zklamání, nenechte nikdo z vás u sebe zvítězit pocity nízké sebeúcty. Vše co se děje má smysl, jsou to zkoušky a lekce. Odevzdejte starosti vyšší moci a odpočívejte, potřebujete teď čas na posilnění. Mnoho dramat utichne časem samo, aniž bychom se jich museli osobně účastnit. 

Přeji vám požehnaný Slunovrat! 

Další články k tématu Orákulum
Katalog  

 

  

 

 

Tato stránka v rámci poskytování služeb 
využívá cookies. Nastavení používání a
dostupnosti cookies můžete upravit v
nastavení Vašeho prohlížeče.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.