Výklad na Beltaine

Beltaine je keltský svátek, který slavíme v noci z 30. dubna na 1. května. Slovo Beltaine znamená Hraniční oheň a oslavuje příchod světla, tepla, jara, znovuzrození a také keltského boha Belena. Beltaine je oslavou života a plodnosti, ale aby se mohlo něco nového zrodit, musíme nejprve to staré spálit. Proto se o beltainové noci zapalují očistné (Belenovy) ohně. 

Ukliďte si. Je důležité osvobodit se od břemen, dostat se k podstatě situace a zbavit se všeho, co už není potřeba. Možná jste se dostali do emoční pasti, kdy vše vidíte černě a už nejste schopni jasně přemýšlet a vnímat, možná máte kolem sebe nepořádek, nejen fyzický, ale i ve svých myšlenkách, možná jste zavaleni prací a vše se kolem jen kupí a kupí. Zastavte se a začněte čistit. Věci v bytě, myšlenky v hlavě, toxické lidi a falešné přátele okolo vás. Ničeho nelitujte a vezměte to pořádně. Veškeré věci v bytě, které překážejí, k ničemu nejsou, už neslouží, všechno co váš štve, všechny negativní myšlenky, to, jak se srovnáváte s ostatními, to, jak jste na sebe příliš přísní a kritičtí...tohle všechno vám bere energii a radost. Osvoboďte se od toho všeho, ulevte si od břemen, která s sebou pořád vláčíte a vytvořte tak prostor pro nové, lepší. Nic nového nemůže přijít, pokud na to ve vašem životě není místo. Krásný Beltaine :)

Další články k tématu Orákulum
Katalog  

 

  

 

 

Tato stránka v rámci poskytování služeb 
využívá cookies. Nastavení používání a
dostupnosti cookies můžete upravit v
nastavení Vašeho prohlížeče.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.