Provoz eshopu nepřerušen, je možné nadále objednávat s doručením Českou poštou i přes Zásilkovnu.

Výklad na Imbolc

Svátek Hromnic, keltským jménem Imbolc probíhá mezi 1. a 2. únorem. Jméno Imbolc doslova znamená svátek světel, tedy ohně a očištění. Je symbolem světla, síly a ochrany. Je to také čas nové naděje, kdy začínáme více vnímat moc rostoucího světla. 

Tarotový výklad s kartami Kočičí tarot od L. Weatherston, inspirace na: https://tarotova-asociace.cz/kliceni-aneb-rozklad-hromnice/

1. Jaký sen má letos vyklíčit? 

Osmička moře je kartou naslouchání svému srdci, protože to ví, kde je vám nejlépe. Možná jste se vzdálili od toho, co je pro vás dobré a činí vás spokojenými a právě k tomu se máte vrátit. Vrátit se sám k sobě. 

2. Která část vás samých se začíná probouzet?

Královna nebe je karta nadhledu, odstupu, inteligence a komunikace. Je dobré si uvědomit, že klid a rozvaha jsou momentálně důležitější než emoce. Je důležité se  dívat v širším úhlu. 

3.  Co vás inspiruje?

Král moře je kartou moudrosti, klidu, rozvahy, ale i pochopení a smíření. Je ale dobré mít na paměti, že nikdy není dobré jít za své hranice jen kvůli smířlivé cestě. Možná vás inspiruje někdo takový, ale vždy se zamyslete, zda není smířlivá cesta už příliš za vaší hranicí. 

4. Co vás blokuje? 

Císař je kartou moci, vlády a spravedlnosti. Možná má nad vámi někdo moc a nebo ji chcete mít vy sami nad někým jiným. Uvědomte si, že opravdový vládce si nepodrobuje druhé a nic po nic nepožaduje, ale u mí se o moc dělit. Nechtějte zvládnou sami všechno tam, kde je důležitá spolupráce. 

5. Jak dovést sen k realitě?

Kolo představuje osud, vesmír vyšší moc. Je dobré si uvědomit, že jsou věci, kterou jsou mimo vaši kontrolu, mimo vaši vůli. Přestaňte tlačit na to, co se zrovna nedaří a chvíli počkejte, sledujte znamení a buďte v klidu, kolo štěstí se totiž pořád točí a pokud to není dobré, není to konec. 

6. Která část vašeho snu potřebuje nejvíce podpořit?

Královna ohně je kartou vášně a nadšení. Neztrácejte nadšení a víru ani ve chvílích, kdy se zrovna nedaří nebo věci nejdou tak rychle, jak byste si přáli. Má to svůj důvod. Udržte si nadšení a nápady, chuť do práce a pak se vše podaří :)

Další články k tématu Orákulum

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.