Výklad na Imbolc

Svátek Hromnic, keltským jménem Imbolc probíhá mezi 1. a 2. únorem. Jméno Imbolc doslova znamená svátek světel, tedy ohně a očištění. Je symbolem světla, síly a ochrany. Je to také čas nové naděje, kdy začínáme více vnímat moc rostoucího světla. 

Mezi světy. Mezi světy je prostor mezi tím co bylo a tím co bude, místo nebo fáze, kdy jedna situace skončila, ale další ještě nezačala. Je to období, kdy nevidíme, co je před námi a vlastně nevíme, co máme dělat nebo co si myslet. Je to proces plný změn a růstu, kdy nevíme, co přijde a jak se bude vše vyvíjet. Je důležité si připustit, že nevíme, nevíme co bude a nevíme co dělat, na co se připravit. Ale ve chvíli kdy si to skutečně připustíme, že jsme v období, kdy nemáme žádný plán, že opravdu nevíme co dál, tak když propustíme všechny obavy a omezení, všechny strachy a řekneme si, že se stane co se má stát, získáme obrovskou svobodu a sílu. Je čas si sednout a pozorovat bez jakýchkoli očekávání, jak se situace mění. Protože ono nakonec bude vše úplně jinak, než teď předpokládáme....

Další články k tématu Orákulum

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.