Výklad na Lithu

Letní Slunovrat, keltským jménem Litha nastává 20.6.2020 ve 23:44 hodin. Astronomicky přichází nejdelší den a nejkratší noc v roce a je to také 1. letní den. Síla slunce dosáhla svého vrcholu. Je to jeden z nejmagičtějších dnů v roce, čarodějky a čarodějové zapalují očistné ohně, oslavují sílu Boha a Bohyně a plodnost přírody. Je to nejlepší čas pro vyslovení svého přání.

K moři. Nechte věci přirozeně běžet a sledujte, jak do sebe vše zapadá. Dostaňte se do proudu událostí, naskočte na vlnu příležitosti a nechte se unášet proudem života. Jakmile budete na vlně a necháte věci běžet, přestanete vše tlačit silou vůle, zjistíte, jak se věci krásně vyvíjejí ve váš prospěch. Někdy je důležité pustit a přestat lpět, přestat ovládat a jen pozorovat a užívat si život. Nemusíte pořád řešit a vymýšlet, stačí pozorovat a skočit na příležitost, která pluje kolem. Jakmile přestanete ovládat a budete sledovat, všimnete si, jak do sebe vše zapadá a jak to dává smysl, jen se musíte zastavit, abyste si toho mohli všimnout....

Další články k tématu Orákulum

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.