Výklad na Lithu

Letní Slunovrat, keltským jménem Litha nastává 21.6.2021 v 5:33 hodin. Astronomicky přichází nejdelší den a nejkratší noc v roce a je to také 1. letní den. Síla slunce dosáhla svého vrcholu. Je to jeden z nejmagičtějších dnů v roce, čarodějky a čarodějové zapalují očistné ohně, oslavují sílu Boha a Bohyně a plodnost přírody. Je to nejlepší čas pro vyslovení svého přání.

Představa. Kým chcete být. Jaký chcete mít život? Pokud o tom dokážete snít, dokážete vizualizovat a také tvořit. Představivost je klíč. Co dokážete vytvořit ve své mysli, to si dokážete přitáhnout do života. Vytvořte si vize toho, jaký chcete mít život, soustřeďte se na svá přání a hlavně tomu věřte. Přitáhnete si tak ne splněné přání, ale příležitosti, které můžete proměnit ve splněné sny. Nic se nestane jen tak samo od sebe, ale skutečně si můžete přitáhnout příležitosti a možnosti, které ke splnění snu vedou. Je to jen na vás a vaší mysli, kam až vám dovolí jít. Vše je v hlavě a pokud máte kolem sebe postavené zdi z omezení a zákazů, pak je zbořte, aby se mohly plnit sny. 

Další články k tématu Orákulum
Katalog  

 

  

 

 

Tato stránka v rámci poskytování služeb 
využívá cookies. Nastavení používání a
dostupnosti cookies můžete upravit v
nastavení Vašeho prohlížeče.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.