Výklad na Lughnasadh

Lammas či keltským jménem Lughnasadh je svátek (sabat), který připadá na 2.8., ale Keltové jej slavili v noci z 31.7. na 1.8. Je to oslava začátku sklizně a čarodějky děkují matce Zemi za její dary a hojnost

Tarotový výklad s kartami Kočičí tarot od L. Weatherston, inspirace na: https://tarotova-asociace.cz/rozklad-na-lughnasad/

Výklad na Lammas je inspirovaný sklizní a tradičními potravinami. 

1. Obilí – co jste zaseli a co jste ze sebe vydali. 

Eso nebe je kartou mysli,v minulém období jste se řídili hlavně rozumem a i ten bude teď důležitý, protože vám pomůže vybrat správnou cestu. Jen buďte opatrní, aby nebylo všech myšlenek až příliš. 

2. Chléb – co jste dokázali z toho, co vám bylo dáno, vytvořit.

Kotě moře je kartou získávání zkušeností a učení se, pochopení. Z toho všeho, co se vám stalo jste se dokázali poučit a stali jste se moudřejšími. Ale ještě pořád se učíte, hlavně ovládat své emoce a pracovat s nimi, nenechat se ovládnout a jednat bez rozmyslu. 

3. Jablka – co uzrálo a co je pro vás připraveno, nadcházející hostina.

Královna ohně miluje dobrodružství, zábavu a má laskavé srdce. Zamyslete se, co vás baví? Co je vaší vášní, na co se těšíte? Najděte to a věnujte tomu čas, protože to je to, co vás naplní upřímným nadšením a budete ze sebe vyzařovat radost a spokojenost. 

4. Bobule – malá překvapení a užitečné tipy pro vaši další cestu.

Trojka země je kartou spolupráce a zábavy. To, co se vám samotným může zdát nemožné, nemusí být vůbec obtížné, pokud požádáte o pomoc a budete s někým spolupracovat. Někdy je potřeba pracovat v týmu abyste dosáhli svého vysněného cíle. 

Požehnaný Lughnasadh :)

 

Další články k tématu Orákulum

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.