Výklad na Mabon

Podzimní rovnodennost, keltským jménem Mabon nastává 23.9.2019 v 9:51. Rovnodennost se ale obvykle slaví mezi 21. a 23. zářím. Astronomicky přichází rovnost mezi délkou dne a noci a je to také 1. podzimní den. Končí čas sklizně takže za ni děkujeme a oslavujeme požehnání a dary. Světlá polovina roku právě končí a otevírá se ta temnější, kdy máme čas na rozjímání a rituály. Je to čas vhledu do vlastního nitra, bilancování, práce na sobě, meditací, vyrábění amuletů a talismanů, míchání bylinek a vykuřování. 

Tarotový výklad s kartami Kočičí tarot od L. Weatherston, inspirace na: https://tarotova-asociace.cz/rozklad-na-mabon/

1. Jaký je můj cíl?

Desítka moře je kartou rodiny, přátel, hlubokých pout, ale i bezpečí, spokojenosti a bezpodmínečné lásky. Obraťte se na rodinu nebo lidi, kteří jsou vám blízcí, protože v jejich přítomnosti si uvědomíte mnohem více svou cenu, jednak jako jednotlivce, ale hlavně svou cenu v rodině, mezi přáteli. Můžete zřetelně cítit ochranou moc a stejně tak i vy můžete tento pocit poskytnout někomu jinému. 

2. Co mi brání v dosažení cíle?

Sedmička země je kartou trpělivosti a vyčkávání, nejen v činech, ale i v myšlení. Někdy je nejlepší nedělat vůbec nic, protože mnoho věcí se vyřeší úplně samo. Občas je důležité na nic netlačit a strategicky vyčkat. 

3. Co je překážka, kterou nevidím?

Sedmička nebe je kartou, která varuje před rozptýlením, které vede ke ztrátě vytyčeného cíle. Zamyslete se, čemu všemu věnujete pozornost a co z toho není zrovna teď prioritou. Možná se totiž děje něco, čeho jste si díky své zaneprázdněnosti vůbec nevšimli.

4. Jaký je můj další krok?

Kněžka představuje vnitřní moudrost a duchovní vývoj a to, že jsme připraveni na další růst. Důležitá je víra v sebe sama a svou vnitřní moudrost a vnitřní vedení. Naučme se naslouchat sami sobě a nejprve sobě plnit své potřeby a až pak druhým...

Požehnaný Mabon! 

 

Další články k tématu Orákulum

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.