Výklad na Ostaru

Jarní rovnodennost nastala 20.3.2020 ve 4:50 hod. Keltové a Germáni pojmenovali tento den Ostara, podle bohyně jara a křesťané podle něj pojmenovali Velikonoce. V den jarní rovnodennosti získává světlo nadvládu nad tmou. Je to ideální čas na očistu obydlí od negativních energií, už staří Keltové zapalovali očistné ohně za východu Slunce a oslavu toho, že zima odešla a začalo období radosti, nových začátků a nového života. Tradičně si zdobili příbytky symboly jara - květy, stužkami, veselými barvami, rohy hojnosti....

Tarotový výklad s kartami Kočičí tarot od L. Weatherston, inspirace na: http://tarotova-asociace.cz/rozklad-na-ostaru/

1. karta: Co mi dělá v životě nepořádek a brání mi dosáhnout toho, čeho chci? 

Desítka země je kartou jistoty a bezpečí. Jedna věc ale je mít své bezpečné místo, kam se rád vracím a druhá věc je odmítat se z něj pohnout. Možná je čas sebrat odvahu a začít dělat něco jinak, přestat si lebedit v zajetých kolejích a zvycích, ale pustit se do něčeho nového nebo něco dělat jinak, změnit přístup.... Prostě pustit do vašeho života změnu a čerstvý vítr.

2. karta: Co mi díky nepořádku v životě utíká?

Osmička nebe je kartou strachu a obav, většinou však úplně zbytečných. Když přestaneme řešit nesmysly a bojovat s neexistujícím nepřítelem, přestaneme ztrácet čas a energii. Je důležité bez milosti z života vyloučit vše, co nám nic nepřináší, co už pro nás nemá smysl a udělat tak místo něčemu novému, jinému. 

3. karta: Co se stane, když se zbavím nepotřebného?

Královna nebe je kartou nadhledu, bystrosti a inteligence. Jestliže si pro nadhled uděláme prostor, začneme věci vidět z jiné perspektivy a pochopíme souvislosti, které mohou být z jiného úhlu pohledu skryty. 

4. karta: Co mohu pro změnu a očistu sebe sama udělat?

Devítka ohně je kartou síly a pevné vůle. Jestliže v sobě najdu sílu a mám touhu něco změnit, pak to půjde a cestu najdu a dosáhnu svého vytyčeného cíle. Je důležité ovládnou svou sílu a kreativně ji využít a směřovat tam, kde jí je zapotřebí. 

Požehnanou Ostaru :)

Další články k tématu Orákulum

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.