Výklad na Ostaru

Jarní rovnodennost nastala 20.3.2021 ve 10:38 hod. Keltové a Germáni pojmenovali tento den Ostara, podle bohyně jara a křesťané podle něj pojmenovali Velikonoce. V den jarní rovnodennosti získává světlo nadvládu nad tmou. Je to ideální čas na očistu obydlí od negativních energií, už staří Keltové zapalovali očistné ohně za východu Slunce a oslavu toho, že zima odešla a začalo období radosti, nových začátků a nového života. Tradičně si zdobili příbytky symboly jara - květy, stužkami, veselými barvami, rohy hojnosti....

Věrné srdce. Ať už se ve vašem životě nebo ve vašem okolí děje cokoli, zachovejte si vždy víru a důvěru. Vše, co se kolem vás děje má smysl a důvod. Někdy to jsou zkoušky, někdy lekce a někdy nás okolnosti jen nutí změnit svůj směr, což bychom jinak, bez donucení možná neudělali. Věřte tomu, že nakonec, to dopadne dobře a pokud to není dobré, není to konec. Jste věrní své víře a hlavně sami sobě? Jste věrni svým zásadám a svým snům? Tato karta není o těch kolem nás, ale je o nás samotných. To jak jednám sám se sebou, to mi ukazuje moje okolí, rozhlédněte se, popřemýšlejte a zeptejte se znovu, máte víru a důvěru ve vyšší moc a v sebe samé?  

Další články k tématu Orákulum

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.