Provoz eshopu nepřerušen, je možné nadále objednávat s doručením Českou poštou i přes Zásilkovnu.

Výklad na Samhain

Samhain neboli Keltský nový rok je největším svátkem Kola roku.  Slaví se v období 31.10.-2.11. a jeho energie je temná a syrová. Začíná temná polovina roku, která je vhodná k sestupu do vlastního nitra, k rozjímání  a přehodnocování a také práci na sobě. Je to čas odpočinku, načerpání nových sil a také nalezení nové cesty Duše. Posláním tohoto svátku je modlení se za naše zesnulé, vzpomínání na ně, na předky po nichž jsme zdědili naše zvyky, tradice, ale i moudrost a dovednosti.

Tarotový výklad s kartami Kočičí tarot od L. Weatherston, inspirace na: https://tarotova-asociace.cz/rozklad-poselstvi-predku/

1. Předkové po krvi

Čtyřka moře ukazuje, co z moudrosti našich předků je právě teď aktuální. Je důležité si uvědomit, že nemáme dělat nic na sílu, do ničeho se tlačit a nutit. Pokud se nám nelíbí žádná z možností před námi, můžeme počkat. Vše má svůj čas a někdy je potřeba počkat na jiné možnosti, jiné rozpoložení nebo jinou náladu. 

2. Předkové po zemi

Desítka moře odhaluje poselství předků naší země. Nezapomínejme na sílu klanu, rodiny nebo skupiny, se kterou máme mnoho společného. Je dobré si uvědomit, že někam patříme, že nejsme sami, jen tou "rodinou" nemusí být pokrevní příbuzní. 

3. Předkové po řemesle

Milenci ukazují odkaz předků v našem oboru nebo z naší duchovní cesty. Pokud to, co děláme, děláme s láskou, výsledky budou o něčem úplně jiném, než když jen děláme to, co musíme. Popřemýšlejme, zda nás skutečně naplňuje štěstím to, co děláme a pokud ne, je čas na změnu, ať už se jedná o práci, duchovní růst nebo hledání sebe sama. 

4. Naše další kroky

Osmička ohně ukazuje na naše další kroky a na to, jak naložit s dědictvím předků. Jestliže cítíte potřebu se pohnout, tak to udělejte. Pocity neklidu a chuť udělat změnu byste neměli brát na lehkou váhu. Poslechněte své vnitřní nutkání a využijte ten příval energie, který už přišel a nebo přijde hned, když se pro změnu rozhodnete :) 

Další články k tématu Orákulum

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.