Výklad na Samhain

Samhain neboli Keltský nový rok je největším svátkem Kola roku.  Slaví se v období 31.10.-2.11. a jeho energie je temná a syrová. Začíná temná polovina roku, která je vhodná k sestupu do vlastního nitra, k rozjímání  a přehodnocování a také práci na sobě. Je to čas odpočinku, načerpání nových sil a také nalezení nové cesty Duše. Posláním tohoto svátku je modlení se za naše zesnulé, vzpomínání na ně, na předky po nichž jsme zdědili naše zvyky, tradice, ale i moudrost a dovednosti.

Proč? Je důležité znát motivy svého chování a své záměry. Ne vždy jsou skutečné záměry takové, jak si myslíme. Když budeme chápat své motivy a pohnutky, když lépe porozumíme logice svého chování, budeme k sobě více přitahovat to, co chceme. Pokud si totiž něco přejeme, ale skrýváme naše skutečné motivy a sobě i okolí nalháváme jiné důvody, jen proto, že to lépe vypadá, pak si nepřitáhneme to, co chceme, ale to, co potřebujeme. Když budeme upřímní sami k sobě, přiznáme si, alespoň sami pro sebe skutečné motivy svého chování, pak dáme všemu úplně nový smysl. 

Další články k tématu Orákulum

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.