Provoz eshopu nepřerušen, je možné nadále objednávat s doručením Českou poštou i přes Zásilkovnu.

Výklad na Yule

Zimní Slunovrat, germánským jménem Yule nastává 22.12.2019 v 5:20 hodin. Astronomicky přichází nejdelší noc a nejkratší den v roce a je to také 1. zimní den. Je to nejtemnější den roku, ale od tohoto dne začne zase přibývat světlo. Pro všechny čarodějky je to magická svatá noc a proto je čas na výzdobu domu, zapálení svící, věštění a rituály.

Tarotový výklad s kartami Kočičí tarot od L. Weatherston, inspirace na: https://tarotova-asociace.cz/rozklad-na-zimni-slunovrat/

1. Co jsem se naučil/a?

Císař je kartou moci, autority a respektu. To, co nám starý rok přinesl je to, že bychom měli znát a uvědomovat si svou cenu a moc a nezapomínat na své schopnosti. V uplynulém roce jsme se měli naučit pevně se držet toho, co je správné a dobře zacházet se svou mocí a stanovit si své hranice a těch se držet.

2. Čeho se chci zbavit? 

Poustevník je karta, která představuje moudrého člověka, který si váží své samoty. Pokud chcete dojít k moudrosti, vnitřnímu klidu a rozvaze, pak je potřeba se zbavit toho, co nám už neslouží, toho, co nás ruší. Je důležité umět vystoupit z každodenního shonu a nebýt neustále ve víru všech možných aktivit a nestíhat. To, co bychom měli nechat v uplynulém roce, je vše, co nám brání v tom, mít čas na sebe sama. 

3.  Co chci integrovat? 

Desítka země je kartou představující bezpečný domov, místo, kde je nám dobře. To, co bychom měli do svého života začlenit a věnovat tomu více času a pozornosti je mít nějaký svůj vlastní koutek, místo, které bude jen naše, dle našich představ, bude nám tam dobře a budete tam moci věnovat čas jen sami sobě a svému rozvoji. Tak budeme moci lépe poznat sami sebe. 

4. Co potřebuji?

Sedmička moře je kartou snění a přeludů. Je dobré mít fantazii a být kreativní, ale ještě důležitější je stát nohama na zemi a být v realitě. Jen snění k dosažení cílů nestačí a běžet za přeludem k ničemu nevede. Je důležité mít sen nebo přání, ale k jeho dosažení je nutné dělat konkrétní kroky. 

Další články k tématu Orákulum

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.