Výklad na Yule

Zimní Slunovrat, germánským jménem Yule nastává 21.12.2020 v 11:03 hodin. Astronomicky přichází nejdelší noc a nejkratší den v roce a je to také 1. zimní den. Je to nejtemnější den roku, ale od tohoto dne začne zase přibývat světlo. Pro všechny čarodějky je to magická svatá noc a proto je čas na výzdobu domu, zapálení svící, věštění a rituály.

Regenerace. Konce mají mnoho podob a přišel čas přestat stavět na něčem, co musí zemřít. Když ale něco končí, je to proto, aby mohlo přijít něco nového, lepšího. Smrt a zánik je přirozenou součástí přírodního koloběhu a pak vždy přichází nový život, obnova a regenerace. Nechte zemřít vše, co už nefunguje, co ve vašem životě už nemá smysl a nebojte se tomu čelit. Zbavte se pochybností, protože vás čeká znovuzrození. I když to tak teď nemusí vypadat, v pravý čas se objeví nové příležitosti nebo druhá šance. Vykročte do nového života. 

Další články k tématu Orákulum

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.